4 oktober 2018: Kijk in de Keukensessie en ALV

Op donderdag 4 oktober a.s. organiseert de NedGraphics Gebruikers Vereniging weer een Kijk in de Keukensessie. Dit door de leden gewaardeerde concept biedt eenieder de mogelijkheid om op een laagdrempelige manier te kijken hoe collega’s werken met de software van NedGraphics. Geen demonstraties, maar een aantal werkplekken, waar je vragen kunt stellen en kunt kijken op welke manier het product waarmee ook u werkt wordt ingezet bij andere organisaties. Kennis en ervaring uitwisselen, dat is de kracht van de Kijk in de Keukensessie en de NGV.

In overleg met NedGraphics is afgesproken dat de Kijk in de Keukensessie dit jaar plaatsvindt bij NedGraphics. U krijgt dus niet alleen een kijkje in de keuken van mede gebruikers van de software, maar ook in de keuken van de softwareleverancier. Wij vinden het dan ook fijn om te melden dat de helpdesk van NedGraphics  vertegenwoordigd is bij de Kijk in de Keukensessie en er dus live gebruikersvragen kunnen worden gesteld en besproken. Maar, er is meer…

Voor meer informatie over het programma en aanmelden, klik hier!